EMOCJE I NAWYKI CAŁY CZAS WPŁYWAJĄ NA TO,
DOKĄD ZMIERZASZ W SWOIM ŻYCIU

3 edycja edukacyjnego eventu i show, podczas którego Michał Wawrzyniak zainspiruje Cię do pracy nad swoimi nawykami, przyzwyczajeniami i emocjami, ponieważ to one pomagają (lub przeszkadzają!) nam dotrzeć tam, gdzie chcemy! Zarówno w życiu jak i pracy/biznesie.

Skąd pewność, że to możliwe? Wnioski, techniki i strategie, którymi dzieli się podczas tego 2-dniowego szkolenia, dały mu osobiście m.in bestsellerową książkę, wielomilionowy biznes, Teslę - samochód marzeń i zgrany, 20-osobowy team ludzi dookoła. Uczestnikom tego i innych Eventów, wiedza Michała dała więcej pewności siebie, realizację swoich celów, większe obroty w biznesie. Dowiedz się więcej:

Zobacz relację z Life Auto Pilot 2.0:


ZOBACZ FRAGMENTY Z LIFE AUTO PILOT 1.0 (2012):

Poznaj najczęstszą przyczynę BRAKU EFEKTÓW!
Zbyt wiele w naszym życiu zależy od patrzenia w iluzoryczne lustro, którym jest świat. Przyjmujesz porady i krytykę od osób, które wcale nie wiedzą, co jest dla Ciebie dobre!

Czas uodpornić się na to „Co inni o Tobie pomyślą?!”.

Zobacz obowiązkowy fragment szkolenia Life Auto Pilot 1.0:
>> Czego się boimy w swoim życiu?
>> Jak i kiedy pomagać ludziom?
>> Co powstrzymuje nas przed JESZCZE WIĘKSZYMI EFEKTAMI?

DWA PYTANIA mogą zmienić JAKOŚĆ Twojego życia!
Podczas kilkuminutowego filmu poznasz dwa pytania coachingowe, pozwalające Ci stać się najlepszą wersją siebie oraz zwiększyć efektywność.

Wiadomo, że czasami są dni, kiedy nie ma czau na skupianie się na rozwoju, czytaniu książek i oglądaniu szkoleń. Jednak to wcale nie jest wymówka, aby się nie rozwijać! Dzięki tym pytaniom zawsze znajdziesz sposób, aby się rozwijać i poprawiać jakość swojego życia.

Zobacz kultowy fragment szkolenia Life Auto Pilot 1.0:
>> Jak zostać natychmiast swoim własnym Coachem!
>> Dwa pytania, które zmienią Twoje życie!
>> Wystarczy Ci 5 minut dziennie!

Poznaj najczęstszą przyczynę BRAKU EFEKTÓW!
Kiedy dowiesz się z filmu, co jest najczęstszą przyczyną braku efektów, trudno będzie Ci w to uwierzyć! Jednak rozwiązanie jest dostępne dla każdego i możesz z niego skorzystać już teraz. Kiedy tylko skończysz oglądać film, możesz zacząć działać!

Zobacz fragment szkolenia Life Auto Pilot 1.0 „Jak mierzyć efekty i być nie do zatrzymania?”:
>> Jak mierzyć EFEKTY?
>> Jak zacząć je generować?
>> Co jest NAJWAŻNIEJSZE zanim zaczniesz jakąkolwiek drogę/zmianę?

Zobacz reportaż z pierwszej edycji Life Auto Pilot


TUTAJ kupisz bilety na Life Auto Pilot 3.0

Obejrzyj WYWIAD z Michałem Wawrzyniakiem o nadchodzącycm Life Auto Pilot!


Tematyka Eventu

Emocje i nawyki

Przejmują kontrolę, kiedy jesteśmy zmęczeni, przeładowani informacjami lub skupieni tylko na jednym. Dlatego trzeba umieć je okiełznać i korzystać z ich potencjału!

 • Sposoby kontroli emocji
 • Metody zmiany nawyków
 • Wykorzystanie siły nawywków

Schematy i strategie

Każdy z nas je ma, ale często jesteśmy ich nieświadomi. Kiedy poznasz klucz do korzystania z nich, otworzą się nowe perspektywy.

 • Rozpoznanie strategii
 • Aktualizacja
 • Źródła nowych strategii
 • Schemat NASYCENIA

Cele i marzenia

Mogą stać się Twoją siłą napędową i dbać o to, aby nigdy nie brakło Ci sił oraz motywacji. To właśnie one obudzą w Tobie głód życia i spełnienia.

 • Technika 1000 MARZEŃ
 • Strategie na realizację
 • Wyznaczenie kierunku Auto Pilota
 • Uwolnienie potencjału i kreatywności

PROWADZĄCY:
Michał Wawrzyniak

Artysta, biznesmen i wizjoner


Michał Wawrzyniak stworzył Life Auto Pilot jako fundament rozwoju osobistego, korzystając z ponad 20 lat pracy na rozwojem siebie oraz 7 lat doświadczeń jako Mentor i mówca. Jego osobiste i biznesowe efekty są oszałamiające! Wynika to z jego unikalnych umiejętności wyselekcjonowania tego co działa i stworzenia z tego strategii. Dodatkowo potrafi je prosto oraz skutecznie przekazać uczestnikom szkoleń, aby otworzyć przed nimi nowe perspektywy.

Od zawsze wierzył w swoje motto, które promuje od założenia MentalWay „Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko”. Dzięki temu od przysłowiowego „zera” osiągnął sukces w kilku branżach, aby teraz święcić spektakularne triumfy w rozwoju osobistego na światową skalę. Zbudował silną, unikalną kulturę organizacji, w której dzisiaj pracuje niemal 20-osobowy Zespół Marzeń, realizując swoje pasje oraz wizje Michała.

Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem. Jeździ jednym z najbardziej innowacyjnych aut na świecie - Teslą S85+. Uwielbia nowe technologie, gadżety i japońską whisky. Żyje pełnią życia, pokazując, że jego idea „Bussines & Pleasure” jest możliwa. Można połączyć zarządzanie wielomilionowym biznesem, spełnianie swojej pasji, szczęśliwe życie rodzinne, tworzenie dziesiątek produktów i otaczanie się Zespołem Marzeń.

About Image

2 dni na hali Arena w Kaliszu wypełnione po brzegi wiedzą, humorem, zabawą i wspaniałą atmosferą

Godziny poszczególnych modułów są orientacyjne, ponieważ wielokrotnie zdarzało się, że moduł był tak ciekawy i wciągający, że potrafił... nieco przesunąć się w czasie ;)

Najważniejsze: w ciągu dnia pojawią się dwie krótkie przerwy (ok 30 min.) oraz jedna długa przerwa (ok 90 min.).

Wybierz bilet
 • Sobota - 9:00 - 12:00 Rejestracja uczestników
 • Life Auto Pilot Dzień 1 Sobota - 12:00 - 20:00

  Przerwa obiadowa ok. godz. 16:00

 • Life Auto Pilot Dzień 2 Niedziela - 10:00 - 17:00

  Przerwa obiadowa ok. godz. 14:00

About Image
 • "Humor i wiedza"

  "To było mega fajne i zabawne, a przede wszystkim pouczające i konkretne. Dziękuje, świetnie się bawiłam i mam kilka nowych refleksji"

  Karolina

 • "Najnowsza wiedza i wnioski"

  "Za każdym razem razem nowa wersja, lepsza wersja świetnie podanej i bardzo przydatnej wiedzy! I ♥ it!"

  Greg

 • "Inspiracja i energia"

  "Dziękujemy za dwa dni super zabawy. Po raz kolejny "wywieźliśmy" od was naładowane baterie i worek nowych pomysłów do przeanalizowania, przesortowania i wprowadzenia do dnia codziennego."

  Jakub

Śledź @Mike_Waw aby być na bieżąco!